Istagram

Instagram

Referencje

Marta i Marek 
 "Parę dni temu odebraliśmy zdjęcia, wraz z foto-albumami, szczerze? Jakość, wykonanie jest meeeeeeeeega ; ) Albumy porządnie oprawione, a zdjęcia w nich zawarte aż zapierają dech w piersi ; ) a reszta zdjęć nagrana na pendrive, który został również elegancko zapakowany w pudełeczko które pasuje do całości, Pani Jolu, zadbała Pani o każdy szczegół ; ) zdjęcia wykonane z pasją, przemawiają przez nie emocje których doznawaliśmy w tym najważniejszym dla Nas dniu...
P. S. Oczywiście dziękujemy za spokój i złote rady w dzień Naszego ślubu ; )Pozdrawiamy M'M" 

Marta i Przemek 
 "Szczerze polecamy usługi Pani Jolanty ! Komentarze poprzedników nie są przesadzone, w pełni się zgadzamy. Zdjęcia są zrobione są naprawdę z pomysłem - nie są sztampowe i nudne, ale też nie przesadzone. Widać Pani fotograf ma pasję, umie też dopasować się do oczekiwań. Osobiście ujęła mnie też osoba Pani Jolanty - jedyna spokojna, rzeczowa osoba w tym całym zamieszaniu ślubnym. Dziękuję za ten spokój i rady, no i oczywiście za zdjęcia - pamiątka najważniejszych chwil. Nie można się oderwać od oglądania po raz któryś. "
Marta i Przemek


Małgorzata i Wojciech 
 "Pragniemy serdecznie podziękować Pani Jolancie za piękne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość tego najważniejszego dla nas dnia. Dziękujemy za wyczucie, smak i klasę oraz wytrwałość w tym, by przy nas nie dać się zwariować. Podczas ceremonii i zabawy weselnej Pani Jolanta była wręcz niezauważalna, dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, a jednocześnie nie został pominięty żaden ważny szczegół. Plener był wspaniałą przygodą, którą będziemy długo wspominać. Dziękujemy za profesjonalizm i nieustający uśmiech, dzięki któremu świetnie się nam współpracowało. Zdjęcia będą cudowną pamiątką, do których z pewnością często będziemy zaglądać."

Małgosia i Wojtek


Anna i Jakub 
 "Najwspanialsza pamiątka każdej ważnej uroczystości są zdjęcia, ponieważ to właśnie na nich można uchwyć fajne, śmieszne a nawet poważne momenty w naszym życiu. I my właśnie chcąc uwiecznić ten najważniejszy i najwspanialszy dzień jakim jest Ślub także chcieliśmy mieć jak najpiękniejsza pamiątkę, wybór fotografa nie był trudny wystarczyło zobaczyć zdjęcia jakie robi Pani Jolanta Bork ile serca w nie wkłada, ile profesjonalizmu i ciężkiej nauki;) Jej zdjęcia nas ujęty nawet nie chcieliśmy oglądać prac innych fotografów;) i tym samym podjęliśmy najlepsza decyzje w naszym życiu. Dzisiaj oglądając zdjęcia możemy powrócić z radością do pięknych chwil TAMTEGO dnia, ponieważ mamy je uwiecznione w pięknym albumie;) Z pełnym sumieniem polecam Panią Jolantę Bork i my na pewno skorzystamy jeszcze z profesjonalizmu tej Pani"

Anna i Marcin 
 "Otrzymaliśmy najpiękniejszą pamiątkę jakimi są zdjęcia;) Wykonała je najwspanialsza pani fotograf- Jolanta Bork;) Umiejętności i pomysłowość, jakie posiada są nie do opisania. W każdym zdjęciu widać ogromne zaangażowanie. Pani Jola jest osobą, która pracuje z sercem. Nawet, gdy dokucza ból, gorączka czy zmęczenie. Tak naprawdę nie ma słów, które wyraziłyby profesjonalizm Pani Joli!;)Każdego dnia sięgamy po zdjęcia i z radością wspominamy nasz dzień. Jeśli chcecie mieć niezapomnianą pamiątkę to tylko po współpracy z panią Jolantą Bork!;) Nawet, jeśli uważasz że nie jesteś fotogeniczny to po sesji z Panią Jola to się zmieni;) Jeszcze raz dziękujemy!!!;D
Polecamy, Anna i Marcin "


Klaudia i Maciej 
 "Dziękujemy bardzo za wspaniałą współpracę oraz upamiętnienie naszego ślubu. Zdjęcie są przepiękne i zostaną pamiątka do końca życia. Szczerze polecamy Panią Jolantę :)"
Paulina 

 "Otwierając , paczuszkę ' drżały ' mi ręce :) Efekt końcowy powalający ! Pełen pozytyw, polecam i POZDRAWIAM :)"
Monika i Łukasz 
 "Pani Jolu, chcielibyśmy z całego serca podziękować za utrwalenie na zdjęciach jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Za każdym razem gdy otwieramy album , utwierdzamy się w przekonaniu, że wybraliśmy najlepszego fotografa . W wyjątkowy sposób udało się Pani uchwycić na tych fotografiach magię i urok tego dnia, naszą miłość oraz szczęście, radość rodziny i przyjaciół. Jest w nich wszystko; klimat, dusza, piękno. Zaskakują oryginalnością spojrzenia i trafnością w oddaniu tego, co ulotne. Dziękujemy raz jeszcze dzięki Pani pracy będziemy mogli wracać do tego dnia i przypominać sobie ten magiczny czas. Monika i Łukasz"
Aleksandra i Michał 
 "Jolu kochana nasza uwielbiamy nasze zdjęcia! Bardzo dziękujemy! Naprawdę każde zdjęcie jest przepiękne i wszyscy się nimi zachwycają !Ech żeby tak można by to powtórzyć :) Dziki zdjęciom możemy choć na chwile przenieść się z powrotem do tego przecudnego czasu :):) DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki :****** "
Dorota i Waldemar 
 "Od początku wiedzieliśmy, że Pani Jola to strzał w dziesiątkę!! Pomyliliśmy się to strzał w setkę! :) Dziękujemy- nasz najważniejszy dzień został jak najbardziej profesjonalnie i oryginalnie uwieczniony na fotografiach. Nasze zdjęcia wyróżniają się estetyką i naturalnością a to wszystko dzięki życzliwej i pogodnej atmosfery podczas sesji :) Współpraca z Panią była dla nas przyjemnością.
Jeszcze raz dzięki!! ;);)
Dorota i Waldek "


Ilona i Karol 
 "Każdy chciałby mieć jak najlepsze i najpiękniejsze zdjęcia z dnia swojego ślubu. Takie, które zatrzymują chwile by później móc się nimi delektować w najmniejszych szczegółach. Dzięki Pani Joli mamy właśnie takie zdjęcia. Zdjęcia, do których zawsze chętnie będziemy wracać z przyjemnością, sentymentem i wielkim uśmiechem na ustach. Pani Jola to profesjonalistka- w trakcie uroczystości zupełnie nie widoczna co jest dość ważne szczególnie w trakcie ceremonii. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą pamiątkę, za profesjonalnie wykonana prace i wszystkie wskazówki. Serdecznie polecamy! Ilona i Karol "

Katarzyna i Miłosz 

 "Na fotografa zdecydowaliśmy się w zasadzie od razu – po obejrzeniu prac pani Joli wiedzieliśmy, że to jest to i że właśnie tak wyobrażamy sobie naszą pamiątkę z tego dnia. Czekając na gotowe zdjęcia nie martwiliśmy się czy będą nam się podobały, tylko nie mogliśmy się ich doczekać, bo wiedzieliśmy, że będą piękne. Nie zawiedliśmy się :) zdjęcia są wyraziste, super jakości, niepowtarzalne, pomysłowe, czuć w nich artystyczną duszę:) Współpraca z panią Jolą to sama przyjemność, gdyż jest to osoba sympatyczna, zdolna do poświęceń(pozdrawiamy kwiaty w Parku Oliwskim i panią dozorczynię :D ) i przede wszystkim cierpliwa - poświęciła tyle czasu ile było trzeba a nie sztywno tyle ile było ustalone, wszystko bez pośpiechu, bez stresu. Jeżeli będziemy w przyszłości potrzebować fotografa do jakiejś uroczystości, to na pewno będzie to pani Jola :)"


Angelika i Paweł

"Dziękujemy za wszystkie spędzone razem chwile, za każdy pomysł, dobrą radę. Współpraca z Tobą była  przyjemnością, a jej wynik to fantastyczne, oryginalne, wysokiej jakości fotografie,  które   nie są przypadkowe, przedstawiają to co najważniejsze. Do Twoich zdjęć  będziemy wracać  często, zawsze z uśmiechem na ustach i łezką w oku. Takiego fotografa życzymy wszystkim. Jola  jest niesamowitym połączeniem zjawiskowości i profesjonalizmu.

Jak mawiał Brett Weston

   ,, Aparat fotograficzny jest dla artysty kolejnym narzędziem. Jeżeli się nad tym zastanowić, to jest to mechanizm podobny do skrzypiec. To artysta jest w stanie tworzyć sztukę nie aparat..” 

Jola jest właśnie takim artystą ;-) "

Angelika i Paweł


Agnieszka i Tomasz 
 "Dziękujemy Pani Joli za wspaniałą pamiątkę, jaką nam podarowała w postaci zdjęć, które zachwycają swoim pięknem każdego, kto je ogląda:D Z ogromną przyjemnością polecamy Panią Jolę każdemu, kto szuka nie tylko profesjonalnego, pełnego pasji fotografa, ale również sympatycznej osoby, cierpliwej i wesołej, stwarzającej niezwykle miłą atmosferę, dzięki której można czuć się w pełni naturalnie i rozluźnionym, po prostu być sobą!! Pozdrawiamy Panią Jolę:)"


Maja i Marcin
           "Nie pozostaje nam nic innego, jak poprzeć naszych poprzedników – nie mogliśmy trafić na lepszego fotografa :) Wykonywane przez Panią zdjęcia urzekają swoją naturalnością i wyjątkowym uchwyceniem chwili w kadrze, a najważniejsze, że nie musieliśmy przy tym pozować :) Współpraca z Panią to czysta przyjemność – poczynając od rzetelnego przygotowania umowy, poprzez „niewidoczne” towarzyszenie nam podczas wszystkich etapów uroczystości i sesji, aż do wykonania albumu, który zaparł nam dech w piersiach i który z całą pewnością będzie cieszył nasze (i innych) oczy jeszcze przez długie lata :)
Dziękujemy i gorąco polecamy! 
Maja i Marcin "


Daria i Tomasz 
    "Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali". 
         Pani Jolu! My patrząc na nasze zdjęcia odczuwamy bardzo dużo! Dziękujemy za niesamowite chwile spędzone podczas przygotowań, ceremonii, wesela, jak i późniejszej sesji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, przede wszystkim z faktu, że zdjęcia są naturalne i przedstawiają autentyczne emocje. 

Co ważne, w tym wyjątkowym dla nas dniu, pani Jola była praktycznie niezauważalna, co pozwalało na swobodne "niepozowane" zachowanie, czego efekty widzimy na naszych zdjęciach. Z całego serca polecamy wszystkim, którym zależy na zatrzymaniu w kadrze wyjątkowych chwil... 

Pozdrawiamy!
Daria i Tomasz


Lucyna i Łukasz
"Są takie chwile do których często wraca się pamięcią. Chwile zapamiętane obiektywem pamięta się do końca życia.
To był nasz wyjątkowy dzień. Nie do zapomnienia. Dzięki zdjęciom Pani Jolu, wciąż możemy w pamięci odtworzyć każdą sekundę tamtych wydarzeń, każdy szczegół... Prawdziwy artysta potrafi pokazać coś, co jest niematerialne, czyli emocje… miłość… radość… szczęście… One  towarzyszą nam za każdym razem, gdy do ręki weźmiemy album by po raz kolejny powspominać nasz dzień. Dziękujemy Pani Jolu za uwiecznienie tego co ulotne.  Dziękujemy za to, że tamten chłodny zimowy dzień już na zawsze będziemy gorąco wspominać.
Lucyna i Łukasz"
Weronika i Arkadiusz   
... a może rzeczywiście wszystko nam się przyśniło stangret, kareta, wieczór, Mój frak i Twój tren i nasze życie twarde i słodkie jak sen. Nie byłoby małżeństwa, gdyby nie nasza miłość..."

Konstatnty Ildefons Gałczyński


Kochana Jolu dziękujemy za cudownie spędzony czas podczas przygotowań, ceremonii ślubnej, wesela oraz wreszcie sesji!!! Dziękujemy za uśmiech, życzliwość i zrozumienie. Dzięki Tobie i Twojej twórczości tak ważne chwile w życiu pozostaną na zawsze cudowne - niezapomniane. Za każdym razem gdy otwieramy nasz przepiękny album ślubny śmiejemy się i płaczemy na przemian, gdyż każde zdjęcie ma w sobie magiczną, niezapomnianą nutkę "przeszczęsliwości". Jesteś mistrzem w swoim fachu :-)  Jak to powiedział jeden z naszych znajomych, oglądających album -  " no widzisz - bo to robił Artysta - ".

  Weronika i Arek

Hanna i Daniel 

"Professional attitude and knowledge made ​​the most beautiful wedding photos that we'll enjoy for the rest of our lives. Throughout the day and the various stages the best moments are immortalized naturally without a disturbing presence. We are grateful!" 
 I wish you the best of luck in the future and again: THANK YOU! :)
 Best Regards Hanna and Daniel

 Dorota i  Piotr
 "Przepiękne zdjęcia, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość to Pani Jolanta. Zarówno te z uroczystości zaślubin, jak i z wesela oraz z pleneru są jednocześnie spontaniczne i przemyślane. Piękne fotografie oddają w pełni barwy przyrody i uczucia naszego najpiękniejszego dnia. Utrwalona została nasza radość i emocje. Wspaniała atmosfera jaka towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność. Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała rodzina, znajomi i oczywiście my. To naprawdę super sprawa spotkać kogoś, kto kocha pracę i wykonuje ją z sercem. Gorąco polecamy:):):) Dorota i Piotr " 


Martyna i Sebastian

"Jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka jest dzień, w którym zawieramy związek małżeński. Dzień, w którym niezwykle ważny jest każdy moment, każda chwila. Dzień, który zapamiętujemy na całe życie. Cudownie jest wracać wspomnieniami przeglądając fotografie, które zrobił nam artysta, osoba empatyczna, doskonale współgrająca z naszymi emocjami, wrażliwa, idealnie czytająca chwile, ze wspaniałym talentem i warsztatem...tylko Jolka Bork. Dziękujemy."

 Z pozdrowieniami i życzeniami samych sukcesów.
Martyna i Sebastian

 Monika i Dawid

"Zdjęcia pozostają pamiątką na całe życie więc muszą być piękne, dlatego nie wyobrażam sobie by robił je ktoś inny niż Pani Jola. Wspaniała współpraca w przyjaznej i przede wszystkim spokojnej, pełnej cierpliwości oraz zrozumienia atmosferze

. Zdjęcia są profesjonalnie wykonane i w najlepszy z możliwych sposobów ukazują sedno danej chwili. Widać na nich nie tylko nasze szczęście, ale też wprawne oko i lata doświadczeń w fotografowaniu. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie "dobre zdjęcia."Joanna i Bartosz 
 "Zdjęcia są rewelacyjne, można je oglądać non stop i zawsze zachwycają.
Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługę fotograficzna naszego wesela i za wspaniała sesje.
Polecamy Panią Jolę wszystkim tym którzy chcą mieć przepiękną pamiątkę z tego najważniejszego dnia w życiu. "


Natalia i Maciej

"BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZJAWISKOWĄ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ. PANI JOLA JEST BARDZO TWÓRCZYM I UZMYSŁOWIONYM FOTOGRAFEM. JESTEŚMY NIEZWYKLE ZADOWOLENI ZE ZDJĘĆ."


 Ewelina i Karol
 "Chciałam bardzo podziękować Pani za wspaniałe zdjęcia żałuje, że nie mieliśmy Pani na całym weselu. Goście którzy oglądali są pod ogromnym wrażeniem, albumu i wielkości zdjęć w albumie;) oraz samych zdjęć. Będę z czystym sumieniem polecać Panią reszcie znajomym. Pozdrawiam"
 


Lucyna i Maciej

"Współpraca z Panią Jolantą jest wyjątkowo miła. Jest Ona niezwykłym Fotografem, tryskającym energią i mającym masę niezwykłych pomysłów na organizację sesji zdjęciowych. Kreatywność i entuzjazm jest urzekający i nie ma co się dziwić, że efektem pracy Pani Jolanty są wyjątkowe zdjęcia w których są zaklęte najważniejsze chwile z naszego życia.
Dziękujemy, Lucyna i Maciej"

Justyna i Adam 

"Bardzo dziękujemy za przygotowanie sesji fotograficznej, miło, sprawnie i rzetelnie. Zdjęcia bajeczne..."

Joanna i Michał

"Chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za fotografie z tego wyjątkowego dnia. Wszystkie zdjęcia nam jak i naszym Gościom podbają się ogromnie.

Będziemy z 100% przekonaniem polecać Panią wśród znajomych :)"Agnieszka i Mateusz

"Pani Jola to prawdziwa profesjonalistka, a Jej zdjęcia są prześliczne. Polecamy każdemu :) Pozdrawiamy 
Agnieszka i Mateusz "


Magdalena i Radosław

"Pełen profesjonalizm, zdjęcia prześliczne....Panią Jolę polecamy każdemu kto się jeszcze waha. "


Sabina i Paweł

" Dziękujemy Pani Jolancie za wspaniałą sesję. Profesjonalna i miła obsługa, zdjęcia piękne. Polecamy wszystkim:) "


Alicja i Jarosław

"Dziękujemy bardzo Pani Joli za świetną współpracę, wspaniale wykonane i niezwykłe zdjęcia, które chce się oglądać bez przerwy. Pani Jolanta jest przesympatyczną osobą i świetnym fotografem, jedynym w swoim rodzaju.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Jej usług i napewno jeszcze w przyszłości z nich skorzystamy.Serdecznie polecamy wszystkim i jeszcze raz bardzo dziękujemy...Pozdrawiamy :)
Alicja i Jarosław"
Joanna i Adam

"Jak stwierdził kiedyś fotograf Joe Buissink "Tort zjedzą goście, kwiaty zwiędną, suknia powędruje do kufra na strychu, zostaną tylko zdjęcia..." i to jakie zdjęcia! Niewątpliwy talent Pani Joli sprawił że mamy pamiątkę, dzięki której z przyjemnością będziemy wracać do tego jakże ważnego momentu naszego życia. Współpraca i jakość usług Pani Joli warta szczerego polecenia.
Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia!
Asia i Adam "Patrycja i Krzysztof

Anna i Michał

"Pani Jola to świetny fotograf. Ujmuje to co widzi i co czuje. W ten sposób sprawia, że my patrząc na zdjęcia też potrafimy poczuć się tak jak w danej chwili, kiedy było robione. Stara się pokazać to, czego bez jej „oka” my nie widzieliśmy. Tworzy po prostu dzieła sztuki!  Za każdym razem kiedy oglądamy nasze zdjęcia zauważamy w nich coś nowego, inspirującego. Jesteśmy strasznie zadowoleni, że znaleźliśmy takiego Fotografa, nie możemy przestać oglądać naszych ślubnych zdjęć, a nasi znajomi są zauroczeni każdym jednym zdjęciem. Widać, że dla Pani Joli fotografia nie jest tylko pracą a pasją, co chwila otwiera się w niej jakiś pomysł, czasami szalony… ale świetny;). Pomimo tego wszystkiego Yollka jest wspaniałą kobietą, cierpliwą i niezwykle sympatyczną osoba, czas z nią spędzony minął nam tak szybko, atmosfera cudowna, a to też oddaje się we znaki przy fotografowaniu... Szkoda, że nasza współpraca już się zakończyła. Będziemy bardzo długo i bardzo mile wspominać chwile z naszym najlepszym pod słońcem Fotografem!!!:) Polecamy w 100%.
Pozdrawiamy, Ania i Michał :) "

Jagoda i Grzegorz  

"Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za współpracę, sadzimy , że była ona wykonana solidnie i profesjonalnie, jednym słowem : praca wykonana na 100 % .
Do tego bardzo szybka i miła obsługa, naprawdę fotograf którego można polecać. "

 Anita i Andrzej


  "...jednym słowem: suuuper!" Monika i Karol     

"Młodym trzeba życzyć, żeby ich wspólne życie było tak samo piękne jak zdjęcia z tego wyjątkowego dla nich dnia.

Dziękujemy wspaniałej Pani Joli."Świadkowa Anka;)
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tych fotografii są własnością ich autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione.